26 września 2013

dziewczyna, ray ban, okulary, aviator, wayfarer, kobieta


W ostatnim czasie na blogu opisałem moich 10 metod nauki angielskiego, które sam stosowałem lub nadal stosuję do nauki języka Szekspira. W tym poście nie dowiesz się o 11 metodzie nauki, ale postaram się w nim zebrać wszystko to, co napisałem do tej pory jeżeli chodzi o naukę angielskiego. Będą linki do każdego z postów, które opublikowałem wraz z krótkim komentarzem do tego, co się pod danym linkiem znajduje i o czym w ogóle dana metoda jest. 


Mam nadzieję, że komuś te metody nauki pomogą i nauczy się on lub przynajmniej poprawi swoją znajomość angielskiego. Przede wszystkim mi jako osobie piszącej o biznesie itp. najbardziej chodzi o to, żeby dana osoba wykorzystała naukę angielskiego do pomnażania swojego majątku, a w konsekwencji do zmiany stylu życia na lepszy (jakkolwiek to brzmi).Autor zdjęcia: Lydia Tsagari, flickr.com

3 PRZEŚLIJ KOMENTARZ:

 1. Świetna robota. Z przyjemnością przeczytałem wszystkie 10 sposobów i niejeden mnie zainspirował do nowych metod nauki.
  pozdrawiam
  Sebastian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Sebastian - dzięki za komentarz. Podziel się później na blogu jak Ci idzie nauka.

   Usuń
 2. Jestem przy metodzie nr 4- naprawdę sprytne sposoby nauki wymowy języka angielskiego.

  OdpowiedzUsuń

PAMIĘTAJ! Komentarze wulgarne, reklamowe i niezwiązane z tematem wpisu będą usuwane! Podpisuj się przynajmniej imieniem lub pseudonimem, jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź!